VİRA

aa | 20:56 | 0 Comments


edebiyate ilgim vardır(hansel ve grater den buyana) ancak benim anladıgım edebiyatı başkalrına anlatınca sanırım insanların bakış açısı değişiyor.ilk bakışta herodot sanlardan aristo ile kuzen ilişkisi yaşadıgımı zannedenler var.ilk izlenim çok önemlidir. yeni bir insanla tanıştınız yedi saniyede insan karşındaki insanın hakkında %40 dogru tahmin yapıyor.
el şkışmanız,duruşunuz,giyiminiz,gülüşünüz tabi durmadan karşınızda gülen bir insan ne anlam ifade eder orası ayrı.bizim işmiz zor bu manada gülen biradam resmi koyarsam belki etkili olur ama emin olun sıkı bir pazarlamada bu etklidir.
hepimizin bir payı olacak bu yolculukta kimimize yeni fırsatlar kimimize iyi fırsatlar ama hepimiz burda ne için oldugumuzu bileceğiz.ben felsefeden bahsetmiyecem emin olun
hepinize saygılar.
wordoffice(ben);)
2008 homeoffice

Category : , , ,

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.