Bardakta Mısırın Rakibi Bardakta KISIR

aa | 02:01 | 0 CommentsBursa'da bir restoran işletmecisi, kadınların altın günleri'nin vazgeçilmez yiyeceği kısır'ı bardakt


Bardakta mısıra yeni rakip bardakta kısırBursa'da bir restoran işletmecisi, kadınların ''altın günleri''nin vazgeçilmez yiyeceği ''kısır''ı bardakta satmaya başladı.

Alışveriş merkezlerinde çeşitli soslarla karıştırılarak satılan bardakta mısıra rakip olan ve bardağı 1 liradan satışa sunulan kısır, yoğun ilgi görüyor.

Restoran işletmecisi Ayşegül Koroncu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son yıllarda oldukça ilgi gören bardakta mısırdan esinlenerek, kısırı bardakta satmaya başladığını söyledi.

Koroncu, kısırın bulgur, salça, yağ, maydanoz ve domates gibi doğal malzemelerden yapıldığını dile getirerek, şöyle konuştu:

''Mısırın bardakta satılmasından yola çıkarak, kadınların altın günlerinin vazgeçilmez yiyeceği kısırı bardağa koyup, satışa sunduk. Çevremdekiler hep kısırı çok güzel yaptığımı söyler. Ben de bunu diğer ürünlerimizin yanında satışa sunmak, başka kişilerle paylaşmak istedim. Önceleri garnitür olarak kullanıyordum. Sonrasında dedim ki (bardakta mısır oluyorsa, neden kısır da olmasın).''

Bardakta kısıra genellikle gençlerin ilgi gösterdiğini anlatan Ayşegül Koroncu, ''Bardakta sattığım kısırı görenler ilk etapta şaşırıyor. Ama yedikten sonra bir tane daha almak istiyorlar. Ürünüm yoğun ilgi görüyor. Çevredeki iş yerlerinin siparişlerine yetişmekte zorlanıyorum'' dedi.

Category :

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.