MOTİVE OLMAK İÇİN...

aa | 18:44 | 0 Comments

MOTİVE OLMAK İÇİN...İçten motive olan kişi düşünceyi eyleme dönüştürür: Hedeflerini belirler ve onlara ulaşmak için harekete geçer.

"Önümüzde hâlâ uzun bir yol var. Ödenecek birçok bor­cumuz var, ama biz doğru yoldayız. Size teşekkür etmek is­tedim. Haklıydınız. Yanıtlar orada, Bay Stone'un kitabındaydı."

Sizin de içinizde, bu sihir yaratabilecek güçten var. Ben buna "motivasyonun mucizesi" diyorum. Ama Clement Stone'u arayan kadın gibi, bu kitabın ilkelerini uygulamaya koymanız gerekir.Yaşamdaki konumunuzu geliştirmek, mutlu ve başarılı olmak, rekorlar kırmak, bütünüyle olanaksız görülen şey­leri başarmak istiyorsanız ve kendinizi motive etmeye, ha­rekete geçmeye istekliyseniz gelin bu kitap boyunca birlik­te bir yolculuğa çıkalım.Çağdaş dünyanın düzeni, kişiyi başarı ve mutluluğun şansa bağlı olduğuna inandırarak uyuşturabilir. Bu tama­men yanlıştır. Şans sizi kısa bir süre idare edebilir, ama motive edilmiş eylemin ilkelerini uygulamıyorsanız şansın getirdiklerinden nasıl yararlanacağınızı bilemezsiniz, hele bir de şansınız yoksa başarıya nasıl ulaşacağınızı hiç bile­mezsiniz.Bu kitabın anahtarı "siz"siniz. Bu kitap kendinizi başa­rıya hazırlamanıza, sorunları aşmanıza yardım edecek; motivasyonun sizin için neler yapabileceğini gösterecek. Belirli beceriler geliştirmeniz, yaşamınızı etkin bir şekilde planlamanız için sizi aydınlatacak ve zamanınızı bilgece kullanmayı öğretecek. Hepsinden önemlisi, —kendinize, insanlara ve Tanrı'ya— gönülden inanmanın dev engelleri aşmanızda size nasıl yardım edeceğini gösterecek. 'Ama harekete geçmeye istekli değilseniz bu kitap bir işe yaramaz.Motivasyon, başarılı yaşamın anahtarıdır. Bu kitaptaki ilkeler gerçekçidir, uygulanabilir. Bununla birlikte olumlu ve amaca yönelen adımlar atmak için kendini motive ede­cek olanlar bunlardan yararlanabilir.

Aynı zamanda bu yolculuk boyunca size belli insanla­rın, sorunlarını aşarak başarı ve mutluluğun doruklarına nasıl ulaştıklarının gerçek öykülerini anlatacağım.

Category :

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.