Ayda bin dolar kazanma fırsatı

aa | 18:21 | 0 Comments

Flip-flop'larınızla evinizde oturup blog yazarak ayda bin dolara varan bir gelir elde etmeye ne dersiniz? En çok yemek ve teknoloji blogları okunuyor. Reklam verenler de bu blogları yakın takibe alıyor, anlaşmalar yapıyor...


İNTERNETTE blog yayınlamak artık hobi olmaktan çıkıp gelir kapısı haline dönüştü. Türkiye'nin ilk ücretsiz blog platformu Blogcu.com'un verilerine göre profesyonelliğe adım atan blog yazarlarının sayısı hızla artıyor.

İnternet medyası şirketi Nokta bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Blogcu. com'daki 1 milyon 200 bin blogun yaklaşık 200 bini düzenli olarak güncelleniyor. Üstelik bunların yüzde 30'dan fazlası aldığı reklamlar sayesinde ayda 200 dolar kazanabiliyor ve bu oran hızlı bir artış gösteriyor. Bazı popüler bloglarsa sahiplerine ayda bin dolardan fazla para kazandırabiliyor.

Category : , ,

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.