Lüks ürün satacak bayiler aranıyor!

aa | 00:30 | 0 Comments

Lüks tüketim, ekonomik kriz dinlemiyor. Bu yılın ilk yarı rakamları lüksmarkalara olan talebin arttığını gösteriyor. Dünyanın önde gelen markalarından İngiliz Burberry, yılın ilk çeyreğinde kar oranının yüzde 33 arttığını açıkladı. 155 yıllık lüks çanta vemodamarkası Louis Vuitton da mart sonu itibariyle 390 Milyon Pound kar ettiğini duyurdu. Burberry, 2011-2012 sezonu satışlarında yüzde 13 artış beklediklerini açıklamıştı.
Türkiye’de de durum benzer. Lüks ciroları artıyor. Yurt dışından birçok yatırımcı İstanbul ve gelişen illerin en gözde yerlerindemağaza açıyor. Yaptığımız çalışma lüks, aslında ulaşılabilir lüks markalarının büyüme formülüne dayanıyor. Bu markalar franchise yoluyla büyüyor, yatırımcılara da bu alanda birçok fırsat sunuyor bu büyüme planları.Hangimarka, hangi bölgelerde franchise veriyor, franchise koşulları ne? Türkiye’ye gelmeyi planlayan markalar hangileri? Bu konuda yaptığımız araştırma, birçok girişimciye fırsat yaratacak sonuçlara ulaşmamızı sağladı. İşte lüks markaların Türkiye’deki büyüme planları.

Category :

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.