Lüks ürün satacak bayiler aranıyor!

aa | 00:32 | 0 Comments

Yatımcıya fırsat markalar.

BOGNER

Bogner, Alman moda devlerinden. Lüks standartlardaki spor giyim felsefesini çizgilerine ve kreasyonlarına yansıtan bir marka. Özellikle kayak, golf ve fitness kıyafetleriyle tanınıyor. Son yıllarda günlük giyim ürünlerinin satışını da yapıyor. Bogner’i Türkiye’ye Merkez Mağazacılık getiriyor. 1999’dan beri Türk tüketicisiyle buluşan Bogner’in en büyük mağazaları İstinye Park ve Nişantaşı’nda yer alıyor. Merkez Mağazacılık Genel Müdürü Sadun Aksuner, Bogner’i üst sınıf AVM’lerde konumlandırmayı hedeflediklerini söyleyerek, franchise verdiklerini açıklıyor.Aksuner, şöyle devam ediyor: “Ankara, Bursa gibi kışları soğuk geçen illerde franchise’lar vermeyi planlıyoruz. Bu marka sıcak bölgelerde olmaz. Çünkü Bogner asıl cirosunu kayak malzemelerinden kazanıyor.”
70-110 metrekaresi olması gereken mağazaların dekorasyon bedeli 40 bin Euro tutuyor. Bunun da yüzde 50’sini Merkez Mağazacılık karşılıyor. Boyner’in aylık metrekare ciro hedefi ise 600 Euro. Şirket, isim bedeli almıyor. Ürünlerin yine Merkez Mağazacılık’tan alınması koşulu var.

Category : ,

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.