Lüks ürün satacak bayiler aranıyor

aa | 00:41 | 0 Comments

Girişimciye lüks davet...
Haber : Ekonomist Online /

Clint Eastwood, Frank Sinatra gibi 50’li yılların ünlüHollywood yıldızlarından Brad Pitt, Jake Glyndhaall gibi günümüz starlarının tercih ettiği Original Penguin, Türkiye pazarına 2 yıl önce girerekTürk gençlerinin de yeni ikonikmarkası haline geldi. MarkanınTürkiye temsilcisi Bilsar. BilsarYönetimKurulu Başkanı Selman Bilal, franchise verdikleri Original Penguin ile ilgili şartlarını şöyle özetliyor: “Mağazaların 70-120 metrekare aralığında, gençlerin daha çok tercih ettiği yaşammerkezi olmuş olan AVM’lerde ya da aktif caddelerde olmasını istiyoruz. Öncelik verdiğimiz şehirler başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon , Eskişehir, Adana, Gaziantep, Mersin, Bursa olmak üzere; genç nüfusun yüksek olduğu şehirlerdir. Ayrıca hedeflenen şehirler arasında; Afyon, Aydın, Balıkesir, Bolu, Çanakkale, Denizli,Diyarbakır, Edirne, Erzurum,Hatay,Giresun, Isparta, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa,Muğla, Rize, Samsun, Tekirdağ, Şanlıurfa,Van, Batman, Yalova da yer almaktadır.”Herhangi bir franchise ücreti talep edilmiyor.

AGATHA PARIS
Agatha, 1977 yılında Paris’te kurulan dünyaca ünlü bir aksesuar markası. Dünya çapında en iyi caddelerde ve seçkin alışveriş merkezlerinde yaklaşık 400 adet mağazası bulunuyor. Agatha Paris koleksiyonlarının yüzde 60’ı Fransa’da, geri kalan yüzde 40’ı ise diğer Avrupa ülkelerinde üretiliyor. Dünyadaki aksesuar trendlerini yaratan ve yönlendiren Agatha Paris 15-55 arası her yaşa hitap ediyor. 2000 yılından beri markanın Türkiye distribütörü ise Giz Aksesuar. Bağdat Caddesi, Capitol, Akmerkez, Kanyon, Capacity AVM, Ankara Kentpark ve Gordion AVM, Antalya Terracity AVM’de mağazaları bulunan markanın 2 tane franchisee’si var. Giz Aksesuar genel müdürü Cengiz Yılmaztürk, “Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kayseri, Mersin, Gaziantep ve diğer illerde, ayrıca Lefkoşe, Girne, Magosa’da franchise vermeyi planlıyoruz. Mağaza büyüklüklerinin 30-50 metrekare arasında olmasını istiyoruz” diyor.

Category :

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.