İnovasyon Türkiye fuarı 24-27 Ekim 2013 İstanbul Fuar Merkezi

aa | 17:56 | 0 Comments


İnovasyon Türkiye 

İNOVASYON TÜRKİYE FUARI,  
Öncelikle Türkiye’de, firma ve kuruluşların kendi ar-ge merkezlerinde veya Teknopark, Tekmer gibi teknoloji merkezlerinde, büyük emeklerle araştırılmış, geliştirilmiş en ileri ve en yenilikçi projelerinin, ulusal ve uluslararası tanıtımını yapmak ve girişimci kurum, kuruluş ve işadamları ile işbirliği ortamı sağlayarak hızla üretim safhasına geçirilmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenecektir.

İNOVASYON TÜRKİYE FUARI, Türkiye’nin tüm firma ve kuruluşlarının sonuçlandırılmış en yenilikçi projelerini, Türkiye’nin gelişen ve teknoloji üreten yüzünü tüm dünyaya gösterecektir.  
Türkiye’de ikinci kez “ İNOVASYON TÜRKİYE FUARI ”, 24-27 Ekim 2013 İstanbul Fuar Merkezi, 9. 10. ve 11.  salolarda düzenlenecektir. 

İNOVASYON TÜRKİYE, 
·          En ileri ve en yenilikçi projelerin, ulusal ve uluslararası tanıtımını yapmak,
·          Girişimci kurum, kuruluş ve işadamları ile işbirliği ortamı sağlamak,
·          Projelerin hızla üretim safhasına geçirilmesine katkıda bulunmak,
·          İnovasyon kültürü ve patent bilincinin yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla düzenlenecektir.

İNOVASYON TÜRKİYE, 

Türkiye'nin bilim, teknoloji ve sanayide fark oluşturma yeteneğinin geliştirilmesine katkıda bulunacaktır. Bölgesel ve küresel rolü itibariyle Türkiye’nin teknoloji ihraç eden bir ülke haline gelmesine hizmet edecektir.

Category : , , , , , , ,

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.