Santek'13 Doğu Marmara sanayi ve teknoloji fuarı 22-27 Eylül

aa | 10:33 | 0 Comments

Sayın Yetkililer,
SANTEK'13 ile başlayarak; Türkiye ekonomisine olan büyük katkısının yanı sıra, yarattığı iş gücü potansiyeli ile de ülkemizin en önde gelen şehirlerinden biri olan Kocaeli'nin büyük fuarlara da imza atan, fuarlarıyla da anılan bir kent olmasını sağlamak ve fuar alanını yıl boyunca yaşatmak en önde gelen hedeftir.

Bu fuar; uzun zamandır atıl olan ve son zamanlarda yapılan etkinliklerle ivme kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fuar alanının kazandığı ivmenin artırılması, Doğu Marmara'nın sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren kuruluşları ile yurtiçi ve yurtdışı sektör temsilcilerinin ziyaretçi olarak katılacağı bir fuar olarak planlanmaktadır.

Uzun yıllardır Türkiye'nin ve dünyanın en önemli sanayi ve teknoloji firmalarını barındıran bölgedeki fuar alanını, bölge insanının buluşma merkezi haline getirmek üzere yapılan çalışmalar, doğru katılımcı ile doğru ziyaretçileri bir araya getirerek kuruluşlara katkı sağlayıp bu fuarı her yıl tekrar talep edilir hale getirmek amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra yapılan çalışmalar Kocaeli Fuar Merkezin de 12 ay sürekli ihtisas fuarlarının yer alması ve şehrin sürekli yerli yabancı fuar ziyaretçilerini ağırlaması da hedeflenmektedir.

Saygılarımızla,
Organizasyon Komitesi

Ayrıntılı bilgi için;
ANADOLU EKSPO LTD.
Abide-i Hürriyet Cad. Nazmiye Asım Apt. No:89 Kat:2/4 Şişli/ISTANBUL
Tel : (0212) 233 2590 (pbx) Faks: (0212) 233 2593
www.anadoluekspo.com
Category : , , , , , ,

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.