Türkiye’nin İlk Uluslararası SEO Konferansı SEOZONE 2013 Ne Zaman Nerede Saat Kaçta

aa | 14:19 | 0 Comments


seozone konferansı 2013

Bilkent Cyberpark’ ın ana sponsor, Majestic SEO ve AKM3 ‘ün ise uluslararası sponsor olduğu  SEOZONE – First International SEOZEO Summit birinci yılında dünyanın dört bir yanından gelecek SEO devlerini ağırlıyor!

seozone konferansı 2013

Türkiye’nin İlk Uluslararası SEO Konferansı SEOZONE 2013  21 Eylül Cumartesi günü saat 08:00 da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Sarayı ‘ nda düzenlenecek.

SEO konusunda danışmanlık başta olmak üzere çeşitli hizmetler sunan SEOZEO‘nun organize ettiği konferansa Majestic SEO’nun Pazarlama Direktörü Dixon Jones, dünyanın en popüler SEO ajanslarından Distilled‘ın danışman ekibini yöneten Stephanie Chang ve Google’dan Berna Eriş gibi Önemli isimler Konuşmacı olarak katılacaklar.

SEOZONE 2013 KONUŞMACILARI

 • Name

  Dixon Jones / Majestic SEO

  Dünyanın en büyük SEO araçlarından MajesticSEO’nun pazarlama direktörü Dixon Jones online pazarlama alanındaki tecrübelerini SEOZONE’da anlatacak.
 • Name

  Stephanie Chang / Distilled

  Dünyanın en popüler SEO ajanslarından Distilled’ın danışman ekibini yöneten Stephanie Chang, tecrübelerini SEOZONE katılımcılarıyla paylaşacak.
 • Name

  Michael King / iAcquire

  Kariyerine Microsoft’ta başlayan Moz yazarlarından Michael King, sektörün en sevilen isimlerinden birisidir. Aynı zamanda iAcquire kurucularındandır.
 • Name

  Kasper Szyma / Google Search

  Henüz geçtiğimiz ay 7 yıldır çalıştığı arama kalitesi stratejistliğinden ayrılan Kaspar, Google gözüyle arama cezalarını nasıl yarattıklarını anlatacak.
 • Name

  Yiğit Konur / SEOZEO

  Türkiye’nin en büyük SEO ajanslarından SEOZEO’nun kurucusu Yiğit Konur, SEO alanında en çok merak edilen konulara SEOZONE’da ışık tutacak.
 • Name

  Maik Metzen / AKM3

  Avrupa’nın en büyük Dijital Pazarlama Ajanslarından AKM3’ün genel müdürü olan Makik Metzen, Uluslararası SEO konusuyla davetlilerle buluşacak.
 • Name

  Berna Eriş / Google Türkiye

  Google’ı temsilen konferansa katılan Berna Akın Eriş, SEO ile beraber nasıl etkili bir Adwords stratejisi yürütülebileceğini anlatacak.
 • Name

  Bastian Grim / State of Search

  Dünyanın en çok okunan SEO kaynaklarından biri olan State of Search’ten Bastian Grimm, teknik SEO tecrübelerini paylaşacak.
 • Name

  Matt Michalik / AKM3

  AKM3′ün SEO operasyonlarının yöneticisi olan Matthaus, link inşaası sürecinde etkili bir strateji geliştirmenin ipuçlarından bahsedecek.

SEOZONE 2013 SPONSORLARI

 • ANA SPONSOR
  NameTürkiye’nin en prestijli üniversitelerinden Bilkent Üniversitesi içerisinde yer alan, yazılım geliştirme ve ileri teknoloji alanında faaliyet gösteren şirketlere ev sahipliği yapan bir Teknoloji Geliştirme Merkezidir. SEOZEO’nun da merkez ofisinin bulunduğu Bilkent Cyberpark, uluslararası anlamda Türkiye’nin ilk SEO etkinliği olacak SEOZONE’a Ana Sponsor olarak destek veriyor!
 • ULUSLARARASI SPONSOR
 • NameDünya’nın en büyük link analiz ve raporlama aracı olan MajesticSEO, rekabet analizi ve tüm dünya düzeyinde link analiz raporları gibi verilerle hizmet sağlamaktadır. SEO dünyasına daha sağlıklı veriler sağlamak adına her gün milyarlarca link analizi yapan MajesticSEO, SEOZONE’a ilk senesinde Uluslararası Sponsor olarak destek veriyor!
 • ULUSLARARASI SPONSOR
  NameSEO alanında uluslararası olarak 24 ülkede hizmet veren AKM3, sürekli gelişen portföyüne her sene daha prestijli birçok firmayı ve ülkeyi katıyor. 2010’dan bu yana yüksek donanımlı ekibiyle Online Pazarlama alanında faliyet gösteren AKM3, SEOZONE’a Uluslarası Sponsor olarak destek vermekten gurur duyuyor!
  Kaynak:www.whentag.com

Category : , , , , , , , , , ,

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.