VAH KAHVALTI sarayı bayilikler veriyor

aa | 11:00 | 0 CommentsVAN KAHVALTI SARAYI Türkiye geneli bayilikler veriyor. Kar marjı yüksek lokal Çalışmaya en uygun.YATIRIM yapılacak işler Arasında. 

Bayilik-Franchising

Yılların verdiği üretim ve işletmecilikteki tecrübemizi, markamız adı altında geliştirdiğimiz zincir modelinde değerlendirmekteyiz.


VAN KAHVALTI SARAYI'NDA BAYİLİK;

Girişimcilerimizle, işletme açmak istedikleri mekanlara yönelik yatırım ve işletme fizibiliteleri hazırlayarak çalışmaya başlanır. Uygun bulunan projelerin, uygulama projeleri tarafımızca en ivedi bir şekilde hazırlanarak, yönlendirilir.

Açılış öncesinde işletme yöneticileri ve diğer personellere; öncelikleri, ürünlerimizin içeriği, standartları, saklama ve sergileme şekilleri, hijyen kuralları, müşteri ilişkileri, işletmelerimizde kullanılan cafe- restoran-operasyon programının kullanımı çerçevesinde eğitimler verilir.Açılış öncesi ve açılış günün de profesyonel yöneticilerimiz ve personelimiz ile işletme desteklenir.

Peryodik olarak;hijyen ,ürün kalite , ürün standartları, ürün saklama ve sergileme konuları hakkındaki eğitimler verilerek , işletmelerimizin uygulamaları titizlikle izlenir. Müşteri memnuniyetinin verilen iyi hizmetle sağlanabildiğinin bilinci ile işletmelerimizin hizmet kalitesi yakından takip edilir.

Kendi üretimimizin avantajı ile mamüllerimiz, günlük ,haftalık ve aylık olarak işletmelerimize ulaştırılır.

Merkezimizden işletmelerimize verdiğimiz dönemsel promosyon destekleri ile müşterimemnuniyeti arttırılır. Üretim merkezimizde sürekli yeni ürünler için araştırmalar yaparak, uygun bulunan yeni lezzetlerle ürün karmamız geliştirilir. İstatistik çalışmalarla sürekli olarak ürünlerimiz değerlendirilir.Daha detaylı bilgi için iletişim adresimiz:

info@vankahvaltısarayı.com.tr

kar marjı: %60-70

verilecek bölge:tüm türkiye

min.harcama:70-120.000tl yanı m2 500 tl

yetkili kişi:halit haliloğlu-tel:05325249306


Category : , , , , , , ,

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.