BAY LEZZET KÜNEFE BAYİLİK VERİYOR

aa | 15:16 | 0 Comments

BAY LEZZET KÜNEFE TÜRKİYE GENELİ BAYİLİK VERİYOR.


        %100 Hatay üretimi olan künefelerimizin dağıtım ve pazarlamasını yapacak bölge ve il bayilikleri verilecektir.2017 yılı içi hedeflenen bayi sayısı 12 dir.
        Ürünlerimiz hatay arsuz' da üretilmektedir. Künefenin yanında piyasa şartlarında bayi elini güçlendirecek ürünler ile her geçen gün artan ürün yelpazesi ile pazar payımızı arttırmayı hedeflemekteyiz.
    Markamız uluslararası tescillidir,bayi marka tescil garantisi altındadır.yeni bir marka olmamız sebebi ile yeni oluşturulacak yapı ile birlikte hareket edip güçlenmeyi hedeflemekteyiz,

Bayilik şartlarımız, oluşacak bayi kendi bölgesini garanti altına alabilir,belirlenen noktalara belirli aralıklarla ziyaret yapabilecek yeterliliğe sahip olması gerekmektedir.ürünlerin muhafazası için soğuk hava deposu yada derin dondurucu dolap bulundurması gerekmektedir.ürünlerimiz bulunan illere soğutuculu araç ile gönderilmektedir,
.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Hatay künefesi
Antep katmeri
Sigara böreği
El yapımı mantı
Su böreği
Pizza
İçli köfte çeşitleri
Sufle

Ürünlerimizin tamamı el yapımı ürünlerdir.

HARİKA GIDA PAZARLAMA
BAYİLİK VE ÜRÜN SİPARİŞİ İÇİN
(0544_722_43_69)

İLETİŞİM FORMU İÇİN  TIKLAYIN

WEB SAYFASI
www.baylezzet.com

Category : , , , , , , , , , , , , ,

Fikirsayfasi.com :
Fikirsayfasi.com en tarafsiz en guncel haber ve konu basliklerini sizin icin bir araya getirmektedir.is fikirleri, bayilik,franchise hakkinda guncel haberleri, girisimcilere ve yeni is kuracaklara sunmaktadir.Facebook/fikirsayfa adresinden haberleri ve konulari takip etmeyi unutmayin!

0 Comments

En son eklenen haberler.